Usługi księgowo - podatkowe dla firm

Warszawska Grupa Księgowo-Podatkowa

Warszawska Grupa Księgowo-Podatkowa sp. z o.o. działa na rynku od w 2011 r. Od tego czasu pracujemy z zapałem, zainteresowaniem i determinacją na rzecz naszych klientów. Staramy się kompleksowo wspierać ich procesy biznesowe, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań.

Model współpracy proponowany przez WGKP pozwala na wyeliminowanie po stronie Klientów konieczności posiadania własnych systemów czy  pracowników administracyjnych i skupić się na swojej kluczowej działalności. Proponujemy sprawdzone i skuteczne metody kontroli wewnętrznej. Stajemy się integralną i proaktywną częścią procesów Klienta. Jesteśmy aktywni nie pasywni!

Nie boimy się trudnych wyzwań, traktując je, jako okazję do zdobycia nowych doświadczeń. Nieustanne podnosimy nasze kwalifikacje po to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, co sprawia nam wielką radość.

Za jakością usług i obsługą księgową proponowaną przez nasze biuro rachunkowe stoi konkretny człowiek. Nasz zespół to osoby, którym można zaufać – doświadczone, odpowiedzialne,  zaangażowane i mające doświadczenie w wielu branżach

Z naszych usług w zakresie outsourcingu księgowości oraz kadr i płac korzysta wielu przedsiębiorców z Warszawy, ale obsługujemy również Klientów z całej Polski. Skutecznie wspieramy różne branże, zawsze stawiając na pełen profesjonalizm, a także kompleksowość usług zgodnie z przepisami prawa.

Dlaczego my?

Tworzymy silną organizację opartą na zaangażowanych i doświadczonych specjalistach. Stawiamy na najwyższy poziom usług księgowo-rachunkowych, kadrowo-płacowych i podatkowo-finansowych, działając w taki sposób, by być jak najbliżej potrzeb klienta.

Jak na dobre biuro rachunkowe przystało, skupiamy się na optymalizacji procesów i wdrażaniu innowacji, dzięki którym możemy się rozwijać, a tym samym oferować usługi na światowym poziomie.

Doświadczenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda branża ma swoje szczególne potrzeby dotyczące tak istotnego obszaru jakim jest księgowość. Posiadamy doświadczenie oraz znajomość najlepszych praktyk i staramy się pokazywać właściwe kierunki. Nieustannie pracujemy nad usprawnianiem procesów – nie tylko księgowych ale i tych skierowanych na księgowość i business. Takie podejście gwarantuje, że następująca zmiana jest efektem naszych wspólnych starań, a nie czynnikiem zaskakującym.

Ludzie

Zatrudniamy kompetentnych, odpowiedzialnych i zaangażowanych pracowników - ekspertów w swoich dziedzinach. Nasi pracownicy są nie tylko specjalistami w swoich dyscyplinach ale mają też wyczucie okołobiznesowe i zrozumienie przedsiębiorców. Proaktywnie dzielą się pomysłami i wiedzą. Są naszym największym kapitałem. To oni budują atmosferę naszego biura oraz ducha pracy zespołowej. Etyka zawodowa oraz szacunek dla ludzi przyświecają naszym działaniom.

Sukces naszych klientów

Naszym Klientom pozwalamy skupić się na biznesie. My zajmujemy się sprawami administracyjnymi. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz pełne wsparcie. Przedsiębiorstwa często nie zdają sobie sprawy z tego ile procesów w firmie może zostać zoptymalizowanych co w efekcie końcowym zwiększa efektywność. Aktywnie wspieramy rozwój naszych Klientów.

WGKP

Twórz z nami przyszłość Twojej firmy

Naszą ofertę dostosujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Zapraszamy do kontaktu

+48 660 889 125 

ewa.szczepanowska@wgkp.pl

© 2021 WGKP. Polityka Prywatności. Designed by R5 studio.