Usługi księgowo - podatkowe dla firm

WGKP

Warszawska Grupa Księgowo-Podatkowa sp. z o.o. działa na rynku od w 2011 r. Od tego czasu pracujemy z zapałem, zainteresowaniem i determinacją na rzecz naszych klientów. Staramy się kompleksowo wspierać ich procesy biznesowe, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań.

Model współpracy proponowany przez WGKP pozwala na wyeliminowanie po stronie Klientów konieczności posiadania własnych systemów czy pracowników administracyjnych i skupić się na swojej kluczowej działalności. Proponujemy sprawdzone i skuteczne metody kontroli wewnętrznej. Stajemy się integralną i proaktywną częścią procesów Klienta. Jesteśmy aktywni nie pasywni!

Nie boimy się trudnych wyzwań, traktując je jako okazję do zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy. Nieustanne podnosimy nasze kwalifikacje po to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, co sprawia nam wielką radość.

Za jakością usług i obsługą księgową proponowaną przez nasze biuro rachunkowe stoi konkretny człowiek. Nasz zespół to osoby, którym można zaufać – doświadczone, odpowiedzialne,  zaangażowane i mające doświadczenie w wielu branżach

Zapraszamy do kontaktu

+48 660 889 125 

ewa.szczepanowska@wgkp.pl

© 2021 WGKP. Polityka Prywatności. Designed by R5 studio.